pl/
en
/de
Rzeźba ogrodowa

zdobi siedzibę firmy Alternatywny Krajobraz. Wykonana została z wartościowego materiału Cor-ten. Na siedzisku zastosowano trawnik rolowany, tak aby zainteresować oraz wzbudzić kontrowersję u obserwatora.

Pływający pomost

detal znajduje się w Ogrodzie z widokiem. Wykonany jest ze szlachetnego drzewa egzotycznego doskonale znoszącego podwyższoną wilgotność otoczenia. Pomost osadzony jest na 8 pływakach które powodują wyporność obiektu oraz niesamowite doznania. Dodatkowo całość doskonale komponuje się do oczka wodnego oraz całego otocznia.

Oczko wodne

detal znajduje się w Ogrodzie z widokiem. Zastosowany materiał cechuje się wysokimi wartościami estetycznymi został wykonany
z kamiennych płyty indyjskich.

OŚWITLENIE oraz kompozycja głazów

oświtlenia znajduje się w Ogrodzie z widokiem. Zastosowano dwa rodzaje oświetlenia.Pierwsze doziemne które jest niewidoczne za dnia a efekt widziany jest nocą, oraz lampy stojące, wykonane z imitującego zardzewiałą blachę materiału Cor-tenu. Materiał ten doskonale kontrastuje z kompozycją kamienną (masa ok.oraz 16T)oraz zastosowaną kompozycja roślinną.